Hry pre PS 3 porovnanie ceny

LUCASARTS PS3 Star Wars: The Force Unleashed

LUCASARTS PS3 Star Wars: The Force Unleashed

Hra pre Playstation 3 Star Wars: The Force Unleashed. Ďalší diel akčnej záležitosti zo sveta Hviezdnych vojen z pohľadu tretej osoby, odohrávajúci sa tentoraz medzi 3. a 4. dielom filmu a uvádzajúci vás do úlohy záporáka – žiaka Darth Vadera, ktorého cieľom je zbaviť celú galaxiu existencie Jedi rytierov. Je pritom pripravený čeliť následkom svojich činov, ktoré budú mať dopad na budúcnosť celej galaxie. V úlohe hlavného hrdinu budete čeliť rôznym situáciám s pomocou štyroch základných prostriedkov – síl. Ide o Force push (napr. odhadzovanie nepriateľov do diaľky), Force grip (naopak, priťahovanie nepriateľov a objektov k »

Focus Home Of Orcs and Men pro PS3

Focus Home Of Orcs and Men pro PS3

Hra pre Playstation 3 Of Orcs and Men. Ujmete sa úlohy nebojácneho Orka rádu s menom „Bloodjaws“, ktorý sa pustil do vojny po boku s Goblinmi proti ľudským utlačovateľom. Vzniká tak vymyslený príbeh obrátený na ruby, kde škaredí sú dobrí a zlí sú práve ľudia. Spolupracujte s Goblinmi a zmeňte tak priebeh celej vojny, na ktorej konci chcete zvrhnúť krutovládu cisára ľudského rodu. V brutálnom svete vojny, kde sa Impérium ľudí snaží rozširovať svoju dominanciu a šíriť svoju vieru, sú goblinovia systematicky prenasledovaní a vyvraždovaní, zatiaľ čo orkovia, ak nie sú zabití v boji, sú odsúdení byť »

KONAMI Hellboy pro PS3

KONAMI Hellboy pro PS3

Akce s komiksovým hrdinou HellBoyem v hlavní roli

KONAMI Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots pro PS3

KONAMI Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots pro PS3

Hra pre Playstation 3 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Nie je kam sa schovať! Štvrtý diel fenomenálnej špionážnej série, ktorá má byť zároveň posledným dielom. I posledný diel si ide svojou cestou, čiernejšou a špinavejšou ako kedy predtým. Vírus Foxdie spôsobil v Snakovom tele nezvratné mutácie a vďaka ním tak vypadá ako osemdesiatročný starec. V skutočnosti je situácia ale ešte oveľa horšia, Liquida Foxda zabil okamžite, pre Solid Snake si však pripravil pomalé umieranie. Snake pred sebou má posledných šesť mesiacov života. Posledných šesť mesiacov, behom ktorých sa musí vyrovnať s odkazom Big Bossa i s vlastnou »

ACTIVISION PS3 - Guitar Hero: World Tour Drum Kit

ACTIVISION PS3 - Guitar Hero: World Tour Drum Kit

Sada bicích . Nové pokračování hudební herní série od vývojářského studia Activision, ve kterém si nově můžete zahrát kromě kytary také na na bicí a zazpívat si. Hra s sebou opět přináší hity klasických i moderních rockových kapel mezi kterými jsou i tako

EIDOS PS3 Tomb Raider: Underworld

EIDOS PS3 Tomb Raider: Underworld

Hra pre Playstation 3 Tomb Raider: Underworld. Za tajomstvom Mayov Ďalší prírastok do kolekcie dobrodružstiev slečny Lary Croft, ktorý je dejovo zasadený za udalosti siedmeho dielu s podnázvom Legend. Príbeh sa točí okolo starého mayského kalendára a v jeho rámci sa podívate predovšetkým do Mexika. Tešte sa na džungľu plnú jaguárov a pytliakov, ktorí spolu rozhodne nebudú spolčení proti vám. Postupom hry prejdete od slnečných priestorov cez prostredie plného dažďa až po tajomné a tmavé kobky. Nebojte sa však, že budete niekde zbytočne blúdiť, pretože po Lare zostanú napr. v bahne stopy. Väčšia interaktivita s prostredím.; »

SONY SingStar Party Pack 2 pro PS3

SONY SingStar Party Pack 2 pro PS3

Balíček obsahuje 2 bezdrátové (wireless) mikrofony a voucher pro stažení hry Singstar z PS Store. Zdarma take získáváte možnost stáhnout si 10 písní dle Vašeho výběru z celkem 3000 písní, které jsou k dispozici na SingStore®. Přístup k Singstar nebyl nikdy snazší, nyní pomocí XMB (XCross Media Bar) máte Singstar vždy po ruce, abyste rozjeli pořádnou Party. SingStar® je jedna z nejprodávanějších her, díky které si můžete užít skvělou “karaoke” party i u Vás doma prostředníctvím PlayStation 3. Nyní si můžete SingStar® vychutnávat i pomocí PlayStation®Eye kamery, která zachytí Váš andělský hlas pomocí vestavěného mikrofonu. »

EAGAMES PS3 - Dead Space 2

EAGAMES PS3 - Dead Space 2

V hlavnej úlohe Dead Space 2 sa opäť predstaví Isaac Clark a rasa Necromorf. Príbeh druhého dielu sa odohráva 3 roky po udalostiach z jednotky, pričom sa tentokrát neodohráva na vesmírnej lodi, ale na husto obývanej kozmickej stanici. Tá je ďalším miestom napadnutým mimozemskou infekciou, vďaka ktorej sa obyvatelia začnú premieňať na hrôzostrašné monštrá. Hlavný hrdina sa tak musí opakovane postaviť svojej trýznenej mysli a strachu a znovu sa stretnúť s hrozbou, ktorá ponúkne i niekoľko celkom prerastených typov nepriateľov. Takže nech Vás neprekvapí, že ste vybavený o poznanie silnejšími zbraňami, vďaka ktorým máte na »

UbiSoft R.U.S.E. pre PS3

UbiSoft R.U.S.E. pre PS3

Inovatívna realtimeová stratégia, kde nejde len o vytváranie jednotiek a hnanie ich do tylu nepriateľa, ale tiež o klamanie protivníka falošnými jednotkami, maketami tankov, atď. Je možné využívať pokročilejších taktických manévrov ako obchvat, zahnanie nepriateľa do pasce, atď. Na začiatku si vyberiete jednu zo šiestich strán a ďalej budete postupovať ako v bežných realtime stratégiách - budovanie základne, výroba jednotiek, až po ťažbu zdrojov. Tie však skoro dôjdu a hráč bude nútený vyraziť do boja. Hra vyniká jednak v spracovaní, ale i v originálnom prístupe a intuitívnym ovládaním. Na dianie na bojisku môžete pozerať »

CENEGA Lego Batman 2: DC Super Heroes pre PS3

CENEGA Lego Batman 2: DC Super Heroes pre PS3

Hra pre Playstation 3 LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Batman s Robinom sa vracajú, aby zachránili mesto Gotham pred šialeným Jokerom, ktorý sa navyše spojil s Lexom Luthorom a hodlá prevziať nadvládu nad svetom. Hrdinovia preto musia tiež požiadať o pomoc a do bitky sa tak zapájajú Superman, Wonder Woman či Green Lantern. Precestujete celým mestom, a to nielen pešo, ale tiež s využitím vozidiel ako Batmobile či Batwing. Samozrejmosťou sú tiež unikátne gadgety, obleky a schopnosti. Titul v sebe kombinuje kompletnú radu postavičiek z novo vydaných stavebníc LEGO Super Heroes: DC Universe, teda sa pripravte na množstvo »

SONY MotorStorm 2: Pacific Rift pro PS3

SONY MotorStorm 2: Pacific Rift pro PS3

Hra pro konzoli . Pokračování nejprodávanějších adrenalinových závodů Motorstorm pro PLAYSTATION 3 odehrávajících se na tropickém vulkanickém ostrově v Tichém oceánu s hustou džunglí, rozsáhlými močály, vysokými horami a aktivními sopkami. Ale ať tě tento malebný obrázek nezmate, když se do toho jezdci opřou na plný plyn, může to být velmi nebezpečné a nevypočitatelné. Za každou zatáčkou se můžete roztřískat, vzplanout nebo utopit se. Stejně jako prostředí, i protivníci jsou moudřejší a agresivnější, protože disponují vylepšenou umělou inteligencí. K dispozici je 16 víceúrovňových tratí a všechny typy vozidel z prvního dílu »

LUCAS ARTS LEGO Star Wars: The Complete Saga pro PS3

LUCAS ARTS LEGO Star Wars: The Complete Saga pro PS3

LEGO Star Wars: The Complete Saga je kompilace dvou úspěšných LEGO Star Wars titulů od TT Games

EAGAMES PS3 - Dead Space 2

EAGAMES PS3 - Dead Space 2

Hra pre Playstation 3 Dead Space 2 (Limited Edition). Limitovaná edícia obsahuje remake hry Dead Space: Extraction vo vysokom rozlíšení a podporu pohybového ovládaču MOVE Vierohodnejšie a opatrnejšie. Tak má pôsobiť pokračovanie úspešného sci-fi hororu plného akcie a napätia. Opäť sa ujmete úlohy Isaaca Clarka. Po 3 rokoch od udalostí z prvého dielu už nebude riešiť iba otázku svojho prežitia. K dispozícii sú nové lokality, niekoľko nových nepriateľov, i zaujímavé zbrane. Novinkou je tiež zlepšený fyzikálny model, vďaka ktorému môžete napr. ostreľovať lampy (zostanú sa kývať), vierohodne rozbiť sklo a črepinami pobodať »

EA Games Rock Band AC/DC Live pre PS3

EA Games Rock Band AC/DC Live pre PS3

Nechajte znovu ožiť rockové legendy AC DC na koncerte z roku 1991 v Anglickom meste Donington prostredníctvom hudobného herného titulu Rock Band: * Thunderstruck * Shoot to Thrill * Back in Black * Hell Ain\'t a Bad Place to Be * Heatseeker * High Voltage * Fire Your Guns * Jailbreak * The Jack * Dirty Deeds Done Dirt Cheap * Whole Lotta Rosie * You Shook Me All Night Long * T.N.T. * Let There Be Rock * Highway To Hell * For Those About to Rock (We Salute You) * Moneytalks * Hells Bells

EAGAMES PS3 - Need For Speed: Hot Pursuit

EAGAMES PS3 - Need For Speed: Hot Pursuit

Hráči si budou moci vybrat, zda se v singleplayeru vydají kariérou zločince či policisty, nicméně mezi oběma bude možné libovolně přepínat. Multiplayer pak nabídne řadu rozmanitých režimů, přičemž jedním z nich bude i Cops and Robbers. Do tohoto režimu se bude moci zapojit až osm hráčů, kteří si rozeberou role policistů a zlodějíčků, jež prchají s kradeným sporťákem. Velkou novinkou bude služba Autolog. V podstatě půjde o sociální síť pro hráče Hot Pursuit. Díky jednoduchému rozhraní spolu budou moci závodníci komunikovat, porovnávat časy a vytvářet závodní seance. Lokalizace: angličtina Hra pro konzoli . Nový díl kultovní »

LUCAS ARTS Star Wars: The Force Unleashed pro PS3

LUCAS ARTS Star Wars: The Force Unleashed pro PS3

Hra pre Playstation 3 Star Wars: The Force Unleashed II. Temný príbeh pôvodnej hry z prostredia Star Wars pokračuje, keď sa Starkiller vzbúri proti svojmu pánovi Darth Vaderovi, za čo sa ho rozhodne zlikvidovať. Ale ešte predtým mu vštiepi do hlavy, že je iba klon a s touto dilemou – „som teda len klon, alebo naozaj ten pravý?“ – sa bude hlavný hrdina stretávať počas celej hry, po tom, ako pred Darth Vaderom utečie. Opäť ide teda o akciou nabitú akčnú hru plnú nečakaných zvratov, temného príbehu a svetelných mečov. Náš hlavný hrdina je obdarovaný temnou stranou sily a tomu odpovedajú i jeho schopnosti. Udalosti v hre pritom »


1 2 356 57 58 59 60

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PS 3 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PS 3 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.