Hry pre PS 3 porovnanie ceny

SONY PS3 Little Big Planet

SONY PS3 Little Big Planet

V úlohe Sackboy-a si vyberiete oblečenie, príslušenstvo a vhodné farby a vydáte sa objavovať LittleBigPlanet, obrovský svet s množstvom objektov na zbieranie a množstvom hádaniek na vyriešenie, pričom všetky si vyžadujú kombináciu bystrej mysle a dokonalej tímovej práce. Máte možnosť navrhnúť, formovať a postaviť objekty alebo celé lokality, s ktorými sa ostatní môžu hrať. Keď budete objavovať čoraz viac zo sveta LittleBigPlanet, Vaše schopnosti sa budú zlepšovať a budete pripravený tvoriť a modifikovať prostredie Sackboy-a. Či už strávite päť minút pri riešení jednoduchej hádanky alebo päť hodín pri tvorbe úplne novej hry, »

TAKE 2 INTERACTIVE Red Dead Redemption pro PS3

TAKE 2 INTERACTIVE Red Dead Redemption pro PS3

Hra pre Playstation 3 Red Dead Redemption. Hra od známych tvorcov Grand Theft Auto sa odohráva na divokom západe, kde banda vyhnancov a kriminálnikov určuje vládou teroru tvrdé pravidlá. Príbeh sa točí okolo hlavnej postavy Johna Marstona, ktorý jedného dňa opustí svoju rodinu a pohodlný život a vydá sa na nové dobrodružstvo. Oproti GTA sa hra honosí rozľahlejším svetom, v ktorom hráč plní rôznorodé misie, pri ktorých si užijete jazdu na koni i v dostavníku, množstvo prestreliek, westernové mini hry, lovenie zvery a ďalšie a ďalšie akcie, ku ktorým prostredie divokého západu neodmysliteľne patrí. Obyvatelia miest dodržujú »

Activision Cabelas Adventure Camp pro PS3

Activision Cabelas Adventure Camp pro PS3

Hra pre Playstation 3 Cabelas Adventure Camp. Strhujúca pohybovo založená hra s jednoduchou hrateľnosťou a obsahom v podobe letných táborových aktivít. V hre pocítite pravú letnú atmosféru a vzrušenie z táborových mini hier a úplne zabudnete, že ste doma a nie vonku. Titul obsahuje aktivity ako zjazd na bicykli, jazdu v kajaku na rozbúrenej vode, streľbu z luku, rybárenie a ďalšie. Veľký počet táborových aktivít a mini hier; Prístupná hrateľnosť pre hráčov všetkých vekových kategórií; Plná podpora pohybového ovládania

EA Games Rock Band: Song Pack 2 pre PS3

EA Games Rock Band: Song Pack 2 pre PS3

V poradí druhé pokračovanie nových skladieb do hudobného herného titulu Rock Band: * Angels & Airwaves - It Hurts * Avenged Sevenfold - Afterlife * Blondie - Call Me * Devo - Girl U Want * Disturbed - Indestructible * Duran Duran - Rio * Garbage - Why Do You Love Me * Fall Out Boy - This Ain’t A Scene, It’s An Arms Race * Judas Priest - You’ve Got Another Thing Comin’ * Lynyrd Skynryd - Simple Man * Maximo Park - Girls Who Play Guitars * Motley Crue - Saints Of Los Angeles * Nine Inch Nails - The Perfect Drug * Pixies - Monkey Gone to Heaven * Papa Roach - Time Is Running Out * Red Hot Chili Peppers - Snow (Hey Oh) * »

SONY PLAYSTATION PS3 - EyePet

SONY PLAYSTATION PS3 - EyePet

Pozdravte nejnovějšího člena své rodiny: milé a magické zvířátko EyePet. Adoptujte si vejce z Centra pro domácí zvířátka a sledujte, jak se z něho vyklube váš nový nejlepší magický přítel. S kamerou PlayStation Eye a úžasnou Magickou kartou budete moci sl

EIDOS PS3 Mini Ninjas

EIDOS PS3 Mini Ninjas

Hra pre Playstation 3 Mini Ninjas. Pripravte sa na bojové dobrodružstvo, aké ste doposiaľ ešte nezažili. Stanete sa Hirom, najmenším hrdinom v najväčšom dobrodružstve, a vydáte sa na vzrušujúcu výpravu, ktorej cieľom je obnovenie harmónie vo svete, ktorý stojí na pokraji chaosu. Použite svoje schopnosti a usilovný tréning ninjov, aby ste premohli armádu diabolského samuraja. Vyzbrojte sa silou mágie Kuji a behom cesty nebezpečným svetom využívajte mimoriadnych schopností svojich malých priateľov ninja. Na konci cesty vás čaká boj so samotným diabolským samurajom v jeho Pevnosti skazy. Postavte sa tvárou v tvár absolútnemu »

NAMCO Defiance pro PS3

NAMCO Defiance pro PS3

Hra pro konzoli . Sběratelská edice hry Defiance obsahuje kromě hry navíc bonusový obsah, v podobě balíčku umožňujícího zrychlení postupu ve hře na týden, speciálního vybavení do hry, soundtracku ze hry a spousty dalších věcí.Defiance je úchvatná online střílečka, jejíž otevřený herní svět je zasazený do budoucnosti naší rodné planety, která ovšem nevypadá nijak růžově. Tento revoluční multiplatformní titul bude mít premiéru zároveň s původním seriálem Defiance televizní stanice Syfy, přičemž dění ve hře bude ovlivňovat příběh v televizi a naopak. Hra představuje spojení akční konzolové third-person střílečky s různými »

SONY MOTORSTORM: PACIFIC RIFT pro PS3

SONY MOTORSTORM: PACIFIC RIFT pro PS3

Nejbrutálnější světový festival závodění se vrátil. Druhý počin nejprodávanějších brutálních závodů na PLAYSTATION 3 zanechává Monument Valley v prachu a přesouvá se na ostrov v Tichém oceánu, který se vyznačuje hustou džunglí, rozsáhlými močály, obrovskými horami a bublajícími sopkami. Ale ať tě tento malebný obrázek nezmate; když se do toho jezdci opřou na plný plyn, může to být velmi nebezpečné a nevypočitatelné. Za každou zatáčkou se můžeš roztřískat, vzplanout nebo utopit se. Stejně jako prostředí, i protivníci jsou moudřejší a agresivnější, protože disponují vylepšenou umělou inteligencí. K dispozici je 16 »

MIDWAY The Wheelman pro PS3

MIDWAY The Wheelman pro PS3

The Wheelman je adrenalinová automobilová akční hra

ESET NOD32

ESET NOD32

1. Zostaňte v bezpečí pred internetovými hrozbami Užívajte si bezpečnejšie online surfovanie a offline aktivity s časom overenou technológiou detekcie, ktorá eliminuje rôzne druhy hrozieb, vrátane vírusov, červov, rootkitov a spyware.Skenovanie s podporou cloudu vám poskytuje vyššiu úroveň ochrany, zrýchľuje skenovanie a postará sa o to, že váš počítač bude fungovať bez problémov. Kontrole pred offline hrozbami podliehajú USB kľúče, CD a DVD disky, ktoré sú automaticky skenované po vložení do systému. Antivírus a Antispyware Poskytujú proaktívnu ochranu pred rôznymi typmi online aj offline hrozieb a zabraňujú ich »

SONY PS3 DC Universe Online

SONY PS3 DC Universe Online

Hra pre Playstation 3 DC Universe Online. Hra je teraz v modelu free to play. Tým, že si kúpite plnú verziu hry získáte Prémiové členstvo, ktoré bežne stojí 5eur mesačne Vstúpte do sveta DC Universe™ Online a buďte svedkom eskalujúceho konfliktu medzi hrdinami a zloduchmi. Ako však bitka vrcholí, zjaví sa skutočný nepriateľ Zeme, mimozemská inteligencia s menom Brainiac. Tá používa takzvané Exobytes, zhromažďuje postupne všetky zemské sily. V budúcnosti tak nebudú žiadni hrdinovia ani zloduchovia. Skazu Zeme môže odvrátiť už len jediný pozemšťan, Lex Luthor. Zatiaľ čo Brainiac sa pripravuje načerpať sily zhromaždené pomocou »

NINTENDO LittleBigPlanet pro PS 3

NINTENDO LittleBigPlanet pro PS 3

Hra pre Playstation 3 Little Big Planet. Hraj, tvor a zdielaj ! Originálny komunitný titul predovšetkým pre viac hráčov, v ktorom sa stretnete s ostatnými na prázdnej modro-zelenej planéte, kde má každý hráč svoj pľac. Nejde však o to si tento pľac udržiavať a vylepšovať. V LittleBig Planet ide o skúšanie rôznych šialených vecí, získavanie nových schopností, prekonávaní prekážok, spolupráci medzi hráčmi, plnenie úloh a tak ďalej. Postavičky v tejto hre môžu skoro všetko, môžu s objektmi v hernom svete vyvádzať všetko čo si hráč zmyslí. Stačí sa len naučiť potrebnú schopnosť. Hlavným prvkom hry je však tvorba obsahu, o ktorý »

Disney Interactive Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah pro PS3

Disney Interactive Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah pro PS3

Hra pro konzoli (CZ Titulky). Ve hře Disney Epic Mickey 2: Dvojitý zásah budete hrát nejen za myšáka Mickeyho, ale poprvé i za šťastného králíka Osvalda, první disneyovskou animovanou hvězdu. Čeká vás zbrusu nové dobrodružství, plné tvoření a objevování, které pochází z dílny kolem herního proroka Warrena Spectora a špičkových vývojářů herního studia Disney Interactive Junction Point.V této hře se myšák Mickey a šťastný králík Osvald vracejí do Pustin, alternativního světa plného 80 zapomenutých disneyovských postav a atrakcí. Poprvé se však Mickey a Osvald spojí jako skuteční parťáci – Mickey se do boje se zlem vydává »

UBISOFT Tom Clancys: EndWar pro PS3

UBISOFT Tom Clancys: EndWar pro PS3

Revolučná stratégia so značkou Toma Clancyho, ktorá pojednává o téme tretej svetovej vojny. Nepôjde však o nejaké malé bitky, cieľom hry je totiž navodiť dojem celosvetového konfliktu a nie iba lokálne bitky, ako je tomu u väčšiny ostatných realtime stratégií. Príbeh ponúka dve príčiny vypuknutia vojny: jednak je tu medzinárodný nukleárny štít zostavený z nespočetných satelitov nesúcich rakety a schopný zastaviť letiacu jadrovú hlavicu. Vďaka tomu môže tretia svetová vojna prebiehať len blízko povrchu, pretože inak by generáli proste stlačili pár červených tlačítok a celý svet by zanikol v ohni jadrových explózií. Druhou a »

SOUTHPEAK PS3 - Two Worlds II

SOUTHPEAK PS3 - Two Worlds II

Hra pre Playstation 3 Two Worlds II. Ďalšia kapitola v histórii Antalooru, v ktorej musí hrdina odhaliť svoj tajomstvom zahmlený pôvod. Behom tohoto dobrodružstva navyše odhalí množstvo prekvapujúcich a nečakaných zvratov. Dokonalé prepojenie príbehu so silnou atmosférou a moderných technológií, sľubuje v žánri RPG hier úplne nový a fascinujúci zážitok. Už päť rokov uplynulo od chvíle, kedy dramatické udalosti priviedli svet na okraj priepasti, a hrdina je stále uväznený v podzemných kobkách Gandoharovho hradu. Nádej, že zachráni svoju sestru, zmizla spoločne s jeho slobodou. Keď už hrozí, že sa ho nadobro zmocní zúfalstvo, »

ACTIVISION PS3 - Spider-Man: Shattered Dimensions

ACTIVISION PS3 - Spider-Man: Shattered Dimensions

Hra pre Playstation 3 Spiderman: Shattered Dimensions. Spiderman v štyroch dimenziach! Samotný názov (roztrieštená dimenzia) napovedá, že tentokrát sa s obľúbeným Spidermanom - pavúkovým mužom nestretneme len v jednej verzii, ale hneď v štyroch podobách zo 4 dimenzii! Každá dimenzia potom obsahuje úplne rozdielny svet, ktorý poskytuje aj iný spôsob hrania. V džungli sa napr. Spiderman presunie z industriálneho prostredia do nevyspytateľnej tropickej prírody, kde nebude tak jednoduché cestovať vystreľovaním pavučín, ako v meste. V temnej nore v takmer čiernobielej dimenzii sa zase Spiderman bude predierať tieňmi a temnými »


1 2 357 58 59 60

Porovnanie ceny - lacné Hry pre PS 3 zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre PS 3 aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.